Wheelie pod kamerami monitoringu. Policja nie zostawia złudzeń

2 dni temu
Jazda na jednym kole, czyli klasyczne wheelie, została w Polsce usankcjonowana nowymi przepisami głównie po to, by władze mogły pokazać, iż walczą z "bandytyzmem drogowym". Nie ma dnia, żeby policja nie chwaliła się kolejnym ukaranym motocyklistą.
Idź do oryginalnego materiału