Piotr kupił nową Omodę. Spędziła w ASO pół roku, bo spadła im z podnośnika

1 dzień temu
Piotr, właściciel nowej Omody 9, oddał swój samochód do autoryzowanego serwisu na rutynową wymianę oleju. Auto utknęło w ASO na długie miesiące, bo spadło mechanikom z podnośnika, a serwis nie był w stanie dostarczyć części. Czyżby szybkie tempo rozwoju chińskich marek w Polsce okupione było m.in niską jakością obsługi w ASO?
Idź do oryginalnego materiału