Szła w zaparte, iż to wina rowerzysty. Policja sprawdziła kamery i... zabrała jej prawko

1 dzień temu
W Zielonej Górze doszło do sytuacji, która jest niestety idealnym przykładem tego, jak niektórzy kierowcy traktują innych uczestników ruchu. Kobieta uderzyła w rowerzystę, po czym z pełnym przekonaniem próbowała wmówić mundurowym, iż to on zawinił. Na jej nieszczęście, w mieście działają kamery.

Idź do oryginalnego materiału