Biała Podlaska połączona z Warszawą autostradą A2. Samochody już jadą
Zdjęcie: Plansza z mapą sieci drogowej na autostradzie A2, grupa osób i służby przy busie na zamkniętej jezdni.
W piątek rano autostrada A2 połączyła Białą Podlaską z Warszawą. Kierowcy mogą korzystać już z całego odcinka prowadzącego ze stolicy do miasta na wschodzie województwa lubelskiego. Nowa trasa umożliwi przejazd z jednego miasta do drugiego w mniej więcej godzinę.

1 godzina temu














