Stacja Mercedes wraca do Warszawy. W nowej formule i lokalizacji

1 godzina temu
Zdjęcie: Foto: Mercedes


Mercedes wraca do pomysłu, który lata temu ożywiał warszawskie Powiśle. Od 9 lipca do 5 września 2026 roku na placu Defilad działać będzie Mercedes-Benz Studio Warszawa — letnia przestrzeń z samochodami, kulturą, technologią, Formułą 1, bistro i miejskim luzem.
Idź do oryginalnego materiału