Stacja Mercedes wraca do Warszawy. W nowej formule i lokalizacji
Zdjęcie: Foto: Mercedes
Mercedes wraca do pomysłu, który lata temu ożywiał warszawskie Powiśle. Od 9 lipca do 5 września 2026 roku na placu Defilad działać będzie Mercedes-Benz Studio Warszawa — letnia przestrzeń z samochodami, kulturą, technologią, Formułą 1, bistro i miejskim luzem.

1 godzina temu













