W sobotę krajowy trening pierwszej pomocy

1 tydzień temu

W sobotę 20 czerwca br. mieszkańcy całej Polski będą mogli pod okiem profesjonalistów przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy. Odbędzie się krajowy trening pierwszej pomocy, którego celem jest nabycie umiejętności ratujących zdrowie i życie. - Podczas treningów Polki i Polacy dowiedzą się, jak pomóc osobie, która przestała oddychać, jak zatamować masywny krwotok lub użyć defibrylatora w nagłym zatrzymaniu krążenia - powiedziała Magdalena Roguska, wiceminister MSWiA.

Idź do oryginalnego materiału