W sobotę 20 czerwca br. mieszkańcy całej Polski będą mogli pod okiem profesjonalistów przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy. Odbędzie się krajowy trening pierwszej pomocy, którego celem jest nabycie umiejętności ratujących zdrowie i życie. - Podczas treningów Polki i Polacy dowiedzą się, jak pomóc osobie, która przestała oddychać, jak zatamować masywny krwotok lub użyć defibrylatora w nagłym zatrzymaniu krążenia - powiedziała Magdalena Roguska, wiceminister MSWiA.
Powiązane
Hybrydowy Lexus ES: pierwsza jazda nowym sedanem z Japonii
1 godzina temu
Polecane
Derby o wielką stawkę! Wilki wrócą na zwycięska ścieżkę?
2 godzin temu

1 tydzień temu















