Tankowanie E10 jest bezpieczne. Przecież, gdyby nie było, stacje właśnie by bankrutowały

1 godzina temu
Zdjęcie: Paliwo E10 już na stacjach? Nie tak łatwo je kupić


Dlaczego setki tysięcy kierowców wybierają droższą benzynę E5, choć tańsze E10 jest w większości przypadków równie bezpieczne? Strach przed awarią silnika wygrywa z faktami, ale pomyślmy chwilę — gdyby E10 było szkodliwe, to stacje by sobie strzeliły w kolano. Już wam mówię, dlaczego.
Idź do oryginalnego materiału