Motocykliści ruszyli w trasę dla Hospicyjnego Domu Aniołków

2 dni temu

„Gazela Grębów jedzie dla Domu Aniołków” to charytatywna wyprawa motocyklowa, która wyruszyła z Grębowa (powiat tarnobrzeski).

Idź do oryginalnego materiału