1425 zł kary gdy masz auto 5 lat lub dłużej. Kontrolerzy chodzą i robią zdjęcia

2 godzin temu
Zdjęcie: Wnętrze samochodu z widoczną deską rozdzielczą, kierownicą i ręką kierowcy przy panelu radia.


Dyskusje na temat obowiązku płacenia abonamentu RTV toczą się w Polsce od wielu lat. Mimo tej debaty kilka osób wie, iż abonament trzeba płacić także za radio w samochodzie. To kluczowe, ponieważ obecność radioodbiornika w aucie, w przeciwieństwie do tego, który mamy w domu, kontroler może bardzo łatwo stwierdzić.
Idź do oryginalnego materiału